NAŠI KANDIDÁTI

Ivo Vondrák

nominován O.k., Velká Polom

Michaela Šebelová

nominována STAN, Kunčice pod Ondřejníkem

č.3 - Ondřej Němeček

OSTRAVA

č.4 - Radim Kozlovský

TŘINEC

č.5 - Zdeněk Karásek

OSTRAVA

č.6 - Petr Rys

BRUNTÁL

č.7 - Daniel Konczyna

OSTRAVA

č.8 - Tomáš Lefner

OSTRAVA

č.9 - Libor Witassek

OPAVA

č.10 - Adam Hanus

KOPŘIVNICE

č.11 - Lenka Holková

OSTRAVA

č.12 - Michael Rataj

BRANKA U OPAVY

č.13 - Petr Hošek

STUDÉNKA

č.14 - Petr Letocha

KARVINÁ

č.15 - Martin Schwarz

KRAVAŘE

č.16 - Pavel Paschek

HLUČÍN

č.17 - David Pavliska

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

č.18 - Jiří Jureček

OSTRAVA

č.19 - Josef Olšr

KRAVAŘE

č.20 - Monika Czepczorová

BUKOVEC

č.21 - Rudolf Kalíšek

STARÝ JIČÍN

č.22 - Jan Lipner

HORNÍ SUCHÁ

č.23 - Hana Bližňáková

DOBROSLAVICE

č.24 - Radka Chudová

KARLOVA STUDÁNKA

č.25 - Jan Tabášek

OSTRAVA

č.26 - Andrea Lorková

ZÁVADA

č.27 - Zuzana Kašná

CHLEBIČOV

č.28 - Michaela Štefková

TICHÁ

č.29 - Ester Weimerová

DOBRÁ

č.30 - Zuzana Pavlisková

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

č.31 - Martin Čech

VRATIMOV

č.32 - Lukáš Kubný

KOBEŘICE

č.33 - Robert Borski

HRÁDEK

č.34 - Helena Pešatová

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

č.35 - Jan Birgus

LITULTOVICE

č.36 -Dalibor Halátek

OPAVA

č.37 - Svatopluk Běrský

JANOVICE

č.38 - Kamil Mrva

KOPŘIVNICE

č.39 -Jiří Veselka

OSTRAVA

č.40 - Antonín Šimčík

OPAVA

č.41 - Jan Szturc

HAVÍŘOV

č.42 - Petr Brandejs

NOVÝ JIČÍN

č.43 - Eva Pyrtová

OSTRAVA

č.44 - Vilém Honysz

OSTRAVA

č.45 - Daniel Kajfoš

FRÝDEK-MÍSTEK

č.46 - Petra Solarská

OSTRAVA

č.47 - Lukáš Němeček

KARVINÁ

č.48 - Marian Kotas

PETŘVALD u KARVINÉ

č.49 - Lukáš Tkačík

HLUČÍN

č.50 - Jana Vávrová

OSTRAVA

č.51 - Petr Rumpel

BOHUMÍN

č.52 - Bronislav Sedláček

BRUNTÁL

č.53 - Přemysl Chodura

OSTRAVA

č.54 - Markéta Menšíková

KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM

č.55 - Pavel Linzer

OSTRAVA

č.56 - Michaela Říháková

HAVÍŘOV

č.57 - Michal Vrubel

BRUNTÁL

č.58 - Lukáš Plánička

JANOVICE

č.59 - Radek Šoustal

OSTRAVA

č.60 - Miroslav Přádka

FRÝDEK-MÍSTEK

č.61 - Jan Maceček

OSTRAVA

č.62 - Patrik Wehovský

HAVÍŘOV

č.63 - Petr Klouda

RÝMAŘOV

č.64 - Zdeněk Frélich

OPAVA

č.65 - Vítězslav Dostál

HLUBOČEC

č.66 - Jaroslav Votýpka

LUČINA

č.67-Martin Habrnal

OSTRAVA

č.68 - Jiří Ptáčník

BÍTOV

Petr Kutěj

nominován STAN, Ostrava-Vítkovice

Jiří Kozák

nominován STAN, Kozmice